Serra Şandor

Psikolog Dr.

2005 yılında İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü lisans programından; 2008 yılında İstanbul Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Sinirbilim yüksek lisans programından; 2013 yılında ise aynı ensitütnün İleri Nörolojik Bilimler doktora programından mezun olmuştur.

2010 yılında araştırma görevlisi olarak bir vakıf üniversitesinin psikoloji bölümünde akademik kariyerine başlamış ve 2014 yılında aynı üniversitede o yıllarda yardımcı doçent olarak bilinen ama artık değişerek Dr. Öğretim üyesi olan ünvanını almıştır.

O zamandan beri hem tam zamanlı olarak görev yapmakta hem de her dönem farklı vakıf üniversitelerinde ders saati ücretli olarak dersler vermektedir. Üniversiteye başlamadan önce bir psikoteknik danışmanlık firmasında hem eğitici hem de uygulayıcı psikolog olarak görev yapmıştır.

Ardından özel bir rehabilitasyon merkezinde eğitim koordinatörü ve aile danışmanı olarak görev yapmıştır.

Yüksek lisans eğitimi sırasında İstanbul Tıp Fakültesi Davranış ve Hareket Bozuklukları Birimi Nöropsikoloji Laboratuarında gönüllü olarak uzun süre çalışmıştır.

Kendisi şu anda Prof. Dr. Öget Öktem Tanör’ün kurucusu olduğu Nöropsikoloji Derneği’nin yönetim kurulundadır. Nöropsikolojik değerlendirme uygulamakta ayrıca yetişkinlerde kaygı bozuklukları, depresyon, yeme bozuklukları üzerine çalışmaktadır.

Kendisinin akademik özgeçmişine ulaşmak için tıklayınız.

İletişim

Randevu almak için aşağıdaki numarayı arayabilirsiniz.

+90 531 277 16 86